dla przedszkolaków


Kursy języka angielskiego dla przedszkolaków

  • Zajęcia dla przedszkolaków odbywają się w małych grupach 5 – 8 dzieci
  • Zajęcia w zależności od wieku dziecka odbywają się:
 4-latki  zajęcia 2 razy w tygodniu po 30 min. 21 godz. lekcyjnych w semestrze
5- i 6-latki   zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 min. 31 godz. lekcyjnych w semestrze
  • Możliwe terminy zajęć: informacja w szkole. 
  • Podręczniki Teddy Eddie: informacja w szkole.
  • METODA TEDDY EDDIE:

Metoda Teddy Eddie w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat to świetny sposób na połączenie nauki z zabawą. Zajęcia są wypełnione prawdziwym, komunikatywnym użyciem języka, który jest aktywowany poprzez gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki i słuchowiska. Metoda ta została zainspirowana przez własne dzieci autorek, które były właśnie w wieku przedszkolnym. Dzieci były pierwszymi i najbardziej wymagającymi recenzentami tej metody.

  •  NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU:

Dzieci uczą się mówić całymi zdaniami dzięki Metodzie Teddy Eddie. Metoda ta została opracowana w odpowiedzi na niezadowolenie rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni, że na większości kursów językowych dla małych dzieci jest tak mało mówienia. Nasze zajęcia są zorganizowane w taki sposób, aby dzieci mogły przyswoić wiele elementów mowy obcej w podobny sposób, w jaki uczą się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest jako środek komunikacji, w tym polecenia i instrukcje.

Wyjątkowe zajęcia są pełne humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest sprawienie przyjemności dziecku – tak, aby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i czuło się pewnie wśród innych dzieci. Motywem przewodnim jest miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje ze swojej kolorowej skarpetki i razem z dziećmi przeżywa wiele przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest również bliska dzieciom, dzięki czemu nigdy się nie nudzą na naszych kursach językowych.

Zajęcia Teddy Eddie prowadzone są przez specjalnie dobranych nauczycieli, którzy mają predyspozycje do pracy z uczniami w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochają małe dzieci. Oprócz tych naturalnych predyspozycji, nasi nauczyciele przechodzą cykl szkoleń i są pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt nauczycieli z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerobionego materiału z naszych kursów językowych, cotygodniowe e-maile z podsumowaniem nauczanych elementów i propozycjami powtórek w domu, a także pisemne raporty z postępów dziecka (co semestr).

Pakiet edukacyjny w naszej szkole językowej jest pełen wspaniałych treści, które pomogą uczniom w nauce i rozwoju. W kolorowej i bardzo trwałej teczce uczniowie znajdą oryginalny podręcznik, płytę CD z nagraniami, minipodręcznik oraz Playground – aplikację edukacyjną pełną gier i ćwiczeń online. Natomiast rodzic dostaje dokument, który może pomóc zaangażować dzieci w naukę języków obcych w domu. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat materiału przerabianego w ciągu roku, a także pomysły na ciekawe gry językowe. Pod koniec roku każdy uczeń otrzymuje oficjalny dyplom z kursu językowego oraz małą nagrodę pokazującą, jak wiele się nauczył.

Ta skuteczna metoda nauki angielskiego pozwala na opanowanie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; opiera się na niezliczonych tekstach i materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a słowa w nich zawarte zawierają struktury wprowadzone na zajęciach.

  • Poziomy zaawansowania:

Więcej na stronie macierzystej Teddie Eddie:  https://edubears.pl/