Niemiecki


Kursy niemieckiego

Czas trwania semestrów:
I semestr: 01.10.2018 do 08.02.2019
II semestr: od 11.02.2019 – do ok.15.06.2019

Zajęcia są prowadzone w grupach liczących 6 – 9 osób.

Kursy przygotowujące do egzaminów(2×90) -cena 890 zł

JĘZYK NIEMIECKI:

 • 2 razy w tygodniu po 60 min. – 42 godz. w sem. – cena 630 zł za semestr
 • 2 razy w tygodniu po 90 min. – 62 godz. w sem. – cena: 870zł za semestr

Wszystkie ceny objęte są przysługującymi uczestnikom kursów zniżkami i promocjami.

Atrakcyjne zniżki:

 • 10% dla (2 –3) osób z rodziny oraz osób uczących się drugiego języka
 • 3 % dla osób kontynuujących naukę w drugim roku nauki w SJO SYLLABUS
 • 5 % dla osób kontynuujących naukę w trzecim roku nauki w SJO SYLLABUS
 • 100 zł zniżki dla ucznia Syllabusa za przyprowadzenie nowego ucznia

Promocje:

Podręcznik gratis przy wpłacie za cały rok z góry do 15.09.2018.

Ceny hurtowe na zakupione u nas podręczniki !

Podręczniki:

Koszt kursu nie obejmuje ceny podręcznika. Podręczniki można kupić u nas w cenach hurtowych.

Kwalifikacja na poszczególne poziomy zaawansowania odbywa się na podstawie bezpłatnych testów poziomujących, do których można przystąpić w dowolnym terminie przed rozpoczęciem kursu.

Zajęcia dodatkowe – bezpłatne:

 • Indywidualne konsultacje– umożliwiające nadrobienie zaległości wg potrzeb uczestnika kursu
 • Zajęcia konwersacyjne – z udziałem native speakera (kluby dyskusyjne) około 10 godzin w semestrze
 • Imprezy edukacyjne – dla dzieci i młodzieży
  Co najmniej raz w semestrze dla każdej grupy organizowane są zajęcia dodatkowe z udziałem native speakera, poświęcone zaznajomieniu dzieci i młodzieży w formie zabawowej z kulturą krajów anglosaskich
 • Zajęcia otwarte – exam practice

Opinie:

Pod koniec każdego semestru rodzice otrzymują pisemne opinie o postępach swoich dzieci.

Nagrody:

Dzieci wyróżniające się w nauce otrzymują atrakcyjne nagrody.

Kursy języka niemieckiego

Język niemiecki to jeden z dwóch najczęściej używanych języków w krajach europejskich, a jego znajomość daje duże możliwości zawodowe. W naszej ofercie znajdziesz kursy języka niemieckiego, dzięki którym szybko nauczysz się podstaw języka. Stawiamy na praktyczne umiejętności i przełamanie bariery językowej. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz małe grupy gwarantują profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Niemiecki dla dorosłych

Nigdy nie jest za późno na naukę nowego języka. Kursy języka niemieckiego pozwolą Ci szybko i efektywnie nauczyć się porozumiewać w obcym języku. Stosujemy nowoczesne i efektywne metody nauczania, które gwarantują, że nie zrazisz się do nauki niemieckiego po jednym semestrze zajęć. Zajęcia konwersacyjne z udziałem native speakera zapewniają praktyczne przetestowanie swoich umiejętności i zachęcają do wypowiadania się w języku niemieckim. A możliwość indywidualnych konsultacji umożliwia nadrobienie zajęć w przypadku nieobecności. Niezależnie od tego, czy chcesz poszerzyć swoje możliwości zawodowe, czy nauka języków obcych to Twoje hobby, nasze kursy języka niemieckiego są tym, czego potrzebujesz.

Niemiecki do matury

Jeśli zależy Ci na wysokim wyniku matury z niemieckiego, skorzystaj z oferty kursów maturalnych dostępnych w naszej ofercie. Oferujemy kursy językowe przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Niemiecki do matury to odrębne zajęcia przeznaczone tylko dla uczniów klas maturalnych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wynik z egzaminu maturalnego, dlatego przykładamy szczególną wagę do rozwiązywania zadań i nauki słownictwa przydatnego na egzaminie. Możesz mieć pewność, że wybierając kursy języka niemieckiego w szkole językowej Syllabus, zdasz niemiecki na 100%.

Niemiecki dla dzieci

Nauka języków obcych w dzieciństwie przebiega bardzo szybko i naturalnie, dlatego jeśli chcesz umożliwić swojemu dziecku lepszy start, koniecznie zapisz je na niemiecki dla dzieci. Oferujemy kursy języka niemieckiego już dla przedszkolaków, opierające się na metodzie naturalnej oraz angażujące dzieci podczas gier i zabaw. Nasze zajęcia dostosowane są do możliwości i potrzeb dzieci w każdym wieku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie zrazi się do nauki języka obcego.  Wybierając kursy języka niemieckiego w szkole językowe Syllabus, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko szybko i przyjemnie nauczy się podstaw języka obcego.