Kursy indywidualne


Kursy i lekcje indywidualne

Indywidualne kursy językowe

Kursy indywidualne elastycznie dostosowują się do ograniczeń czasowych Słuchacza. Częstotliwość, terminy i długość  spotkań są ustalane na życzenie.

Program szkolenia jest również podporządkowany potrzebom naszych Uczniów.

Oferujemy zajęcia stacjonarne oraz online.

W przypadku szkoleń online korzystamy z aplikacji, wyposażonej w takie narzędzia, jak tablica i video, z których wspólnie korzystają uczeń i nauczyciel z czasie rzeczywistym.

Istnieje także możliwość dojazdu do Słuchacza , jeżeli miejsce dojazdu nie jest odległe od naszej szkoły.

Indywidualne kursy językowe

Indywidualne lekcje języków obcych są skierowane do osób, które cenią sobie wolność i swobodę podczas nauki języka obcego. Maksymalne skupienie na kursancie, pozwala nauczycielowi na wyłapanie wszelkich błędów, a także skupieniu się na rozwijaniu konkretnych umiejętności. W naszej ofercie znajdziesz indywidualny kurs języka niemieckiego oraz angielskiego. Kursy językowe indywidualne mogą odbywać się w formie online lub stacjonarnej, w zależności od Twoich preferencji.

Angielski – lekcje indywidualne

Indywidualny kurs angielskiego Kraków to idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się komfortowo podczas pracy w grupie. Zajęcia indywidualne umożliwiają dopasowanie poziomu oraz treści kursu do Twoich potrzeb. Gwarantuje to szybszą naukę i skupienie się na aspektach, które sprawiają trudności. Angielski Kraków indywidualnie umożliwia naukę we własnym tempie oraz skupianie się na zagadnieniach, które szczególnie Cię interesują. Dzięki temu nauka angielskiego nie będzie przykrym obowiązkiem, ale ciekawą przygodą.

Indywidualny kurs niemieckiego

Indywidualna nauka języka niemieckiego umożliwia intensywne i szybkie przyswojenie języka. Treści i zagadnienia dobierane są specjalnie do potrzeb oraz możliwości kursanta, dzięki czemu szybciej można zaobserwować pierwsze efekty. Dzięki bezpiecznej i przyjaznej atmosferze panującej na zajęciach indywidualne lekcje języka niemieckiego to świetny sposób na pozbycie się bariery językowej. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się języka niemieckiego, aby zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, czy robisz to dla przyjemności, indywidualny kurs niemieckiego jest najlepszym sposobem na osiągnięcie Twoich celów.

Indywidualne lekcje języków obcych

Indywidualne zajęcia języka angielskiego i niemieckiego skierowane są dla  młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Indywidualny kurs niemieckiego lub angielskiego to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem obcym, jak i szlifowanie już posiadanych umiejętności. Oferujemy kursy językowe online, które umożliwiają uczestnictwo w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które dużo podróżują. W trakcie takich zajęć nauczyciel i uczeń korzystają z aplikacji, która umożliwia wspólne korzystanie w czasie rzeczywistym z takich narzędzi jak tablica, czy video. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem bezpośredniego kontaktu z nauczycielem, możesz wybrać kursy językowe stacjonarne. Istnieje również możliwość dojazdu do kursanta, jeśli miejsce dojazdu nie znajduje się w znacznej odległości od naszej szkoły językowej.