KURSY ONLINE


Lekcje polskiego dla obcokrajowców

Zapraszamy dorosłych na kursy online w małych grupach 4-6 osób.

Zajęcia są prowadzone na platformie ZOOM w godz. 19.30 – 20.45  lub  18.00 – 19.15.

2 razy w tygodniu po 75 minut w rozkładzie: poniedziałek  – środa  lub wtorek – czwartek.

Na poziomach B1, B2 i C1 zajęcia prowadzi native speaker na zmianę z polskim lektorem.

Program zajęć obfituje w ćwiczenia konwersacyjne oraz doskonalenie wymowy i rozumienia ze słuchu.

Cena kursu  = 1100 zł za semestr ( 52 godziny lekcyjne)

Rozpoczęcie zajęć: 3 października 2023

Płatność ratalna.

Internetowe kursy językowe

Zapraszamy na specjalne kursy językowe online, stworzone na potrzeby współczesnego dynamicznego rynku pracy. Uczymy angielskiego, niemieckiego lub polskiego dla obcokrajowców. W naszych kursach skupiamy się szczególnie na rozwijaniu mówienia oraz słuchania, ale uczymy również poprawnego pisania i czytania. Wszystko to po to, abyś poczuł się pewnie ze swoimi nowymi umiejętnościami. Oferujemy najlepszych lektorów i native speakerów, abyś z łatwością przyswoił lub rozbudował swoje zdolności językowe w krótkim czasie.

Nowoczesna nauka języków

Zdalne kursy językowe to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych kursów językowych. Kursy językowe przez internet zapewniają pełną swobodę i elastyczność, która pozwala nauczycielom i studentom na dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i jego stylu życia. Nasze kursy językowe online są idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych lub takich, którzy mieszkają daleko od szkoły językowej.

Grupy

Kursy online w małych grupach 4-6 osób to skuteczny sposób nauki języka. Zajęcia językowe prowadzone są w małych grupach przez naszych znakomitych nauczycieli, którzy w spokojnej i przyjaznej atmosferze pomogą Ci nauczyć się języka z łatwością. Nauka języka online w małych grupach jest idealna dla tych, którzy cenią sobie bardziej indywidualne podejście do nauki i wolą nie uczestniczyć w zajęciach w dużych grupach, gdzie szybko może pojawić się chaos.

Poziomy zaawansowania

Oferujemy kursy językowe w języku angielskim i niemieckim na poziomach B1, B2 i C1. Zajęcia są prowadzone przez native speakerów na zmianę z polskim lektorem, co gwarantuje, że Twoje umiejętności językowe będą intensywnie rozwijane. Nasza filozofia nauczania języka polega na zapewnieniu jednolitego poziomu zaawansowania uczestników, który umożliwia rozmowę i aktywną naukę języka.

Polish for foreigners

For foreigners seeking to learn the Polish language, online language learning presents an efficient and pleasurable way to achieve that goal. Students can enroll in online courses tailored to their learning needs and preferences. Our experienced teachers are committed to providing engaging lessons. Whether you’re a beginner, or an advanced learner seeking to polish your fluency in Polish, our online language courses offer immense value for your investment. You can learn at your own pace and enjoy personalized attention from our teachers.