Dla Firm


Nauka angielskiego dla firm

Szkolenia dla firm i klientów indywidualnych

Zorganizowanie każdego szkolenia wymaga zapoznania się z poziomem zaawansowania Klienta jak również jego potrzeb i oczekiwań.
Zapewniamy efektywną naukę, nastawioną na szybki postęp.

Proponujemy naszym Klientom m.in. następujące rodzaje kursów:

  • General English (angielski ogólny)
  • Business English (angielski biznesowy) tematyka zajęć może obejmować np.: finanse, prawo, media, IT, marketing, reklamę, zarządzanie,  public relations, human resources, ubezpieczenia, prawo, medycynę, hotelarstwo
  • General English z elementami Business English najprościej ujmując angielski dla osób dorosłych i pracujących.
  • przygotowanie do egzaminów np. Cambridge, matura

Szkolenia z języka angielskiego

Oferujemy profesjonalne kursy językowe dla firm oraz klientów indywidualnych. Nasze szkolenia z języka angielskiego przeznaczone są dla specjalistów na różnych stanowiskach, osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, a także dla studentów i nauczycieli. Zapewniamy profesjonalną i doświadczoną kadrę, wykorzystującą sprawdzone i skuteczne metody nauczania. Kursy językowe dla firm realizowane w naszej szkole językowej to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu znajomości języka angielskiego w Twojej firmie.

Kursy językowe dla firm

Język angielski to podstawowy sposób komunikacji w świecie biznesu. Na co dzień firmy muszą skutecznie porozumiewać się z klientami, dostawcami i partnerami na całym świecie, dlatego wybór odpowiedniego kursu językowego dla firm jest tak istotny. Nasze szkolenia z języka angielskiego nakierowane są na poprawę umiejętności komunikacyjnych zarówno w mowie jak i piśmie. Istnieje również możliwość współpracy z native speakerami, co jest cennym doświadczeniem pomagającym przełamać barierę językową. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla firm, dlatego możesz być pewien, że wybierając szkołę językową Syllabus, otrzymasz profesjonalne szkolenia z języka angielskiego.

Angielski dla firm – indywidualne podejście

Kursy językowe dla firm tworzymy w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Przede wszystkim musimy zapoznać się z poziomem zaawansowania angielskiego w grupie. Następnie określamy umiejętności oraz cele nauczania realizowane podczas szkolenia. Dzięki temu uczestnicy kursu mogą liczyć na realną poprawę zdolności językowych. Język angielski dla firm w naszej szkole językowej prowadzony jest przez doświadczoną i profesjonalną kadrę. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kursów, są to między innymi:

  • General English (angielski ogólny) – tematyka dotyczy codziennego życia i podstawowych umiejętności komunikacyjnych.
  • Business English (angielski biznesowy) – specjalistyczny zakres tematyczny, który może obejmować np. finanse, rachunkowość, prawo, marketing, zarządzanie, hotelarstwo, ubezpieczenia, public relations, czy medycynę.
  • General English z elementami Business English – uniwersalny program dla dorosłych osób pracujących.
  • Przygotowanie do egzaminów np.  Cambridge ( FCE, CAE, CPE)

Jeśli nie jesteś pewien, który kurs językowy jest najlepszy dla Twojej firmy, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą opcję dla Ciebie i Twoich pracowników.

Kursy językowe dla firm

Nasze zajęcia językowe dla firm są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą przygotować swoich pracowników do pracy na globalnym rynku, na którym dominuje język angielski, lub do pracy na rynkach krajów niemieckojęzycznych. Nasza metodologia nauczania języków obcych jest wysoce skuteczna i dostosowana do potrzeb każdej organizacji; nasi eksperci wykorzystują najnowocześniejsze zasoby jako część solidnego systemu nauczania, co prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Biznesowe kursy językowe mogą być prowadzone na miejscu lub zdalnie; nasz zespół instruktorów jest elastyczny dla każdego układu, który spełnia wymagania klienta.

Skuteczne szkolenia z języków obcych dla firm

Zapewnienie skutecznego szkolenia z języka obcego dla Twojej firmy może być cennym atutem. Dzięki naszemu wszechstronnemu programowi nauczania i elastycznym zajęciom możemy dostosować program do potrzeb Twojego zespołu, niezależnie od jego obecnego poziomu umiejętności. Nasi doświadczeni nauczyciele posiadają wiedzę, która pomoże Twoim pracownikom w szybkim opanowaniu języka, a nasze fachowe wskazówki zapewnią im większe możliwości w ramach pełnionych funkcji. W miarę jak pracownicy będą zwiększać swoje zrozumienie języka obcego, będą mogli czerpać wiele korzyści, komunikując się pewnie w nowo opanowanym języku.

Kursy angielskiego dla firm

Angielski jest wiodącym językiem na świecie, a wdrożenie kursów angielskiego dla firm może być świetną inwestycją. Poprzez poprawę zdolności języka angielskiego firmy, nie tylko mogą lepiej komunikować się ze swoimi globalnymi partnerami biznesowymi i klientami, ale także rozwijać nowe możliwości. Kursy angielskiego dla biznesu oferują przewagę, która może pomóc w zwiększeniu konkurencyjności na międzynarodowm rynku. Inwestowanie w szkolenia z języka angielskiego to gwarancja rozwoju.

Kursy niemieckiego dla firm

Dla wielu przedsiębiorstw, biznesowe kursy niemieckiego mogą być niezwykle cennym atutem. Kilka z najbardziej zamożnych i zaawansowanych gospodarek na świecie znajduje się w krajach niemieckojęzycznych, a płynne porozumiewanie się w tym języku otwiera wiele ekscytujących możliwości współpracy z tymi państwami. Od wysokiej klasy firm inżynieryjnych po tętniące życiem firmy działające w świecie cyfrowym, dodanie biegłości w języku niemieckim do Twojej firmy może odblokować nowe źródła klientów i silnych partnerstw. Nauka płynnego porozumiewania się w języku niemieckim nie tylko pomoże Ci utrzymać konkurencyjność, ale także sprawi, że Twoja firma będzie na czele międzynarodowych rynków.