egzaminy


Egzaminy z niemieckiego

Nauka do egzaminów z niemieckiego

Nasze centrum językowe jest miejscem, gdzie skutecznie przygotowujesz się do wszystkich rodzajów egzaminów z języka niemieckiego, od matury po bardziej zaawansowane certyfikaty. Stosując sprawdzone i profesjonalne metody, nasi lektorzy są po to, aby zapewnić sukces wszystkim studentom, którzy zawitają w naszym centrum. Wielu naszych byłych studentów osiągnęło już sukces, pewnie zdając egzaminy i zdobywając różne akredytacje w zakresie nauki języka niemieckiego. Zapewniamy niezbędne środki i wskazówki, które pozwolą Ci zdać każdy egzamin z języka niemieckiego i utorować sobie drogę na przyszłość.

Skuteczna nauka do egzaminów z niemieckiego

W naszej szkole językowej szczycimy się, że możemy zapewnić wysokiej jakości edukację, która skutecznie przygotuje słuchaczy do egzaminów z języka niemieckiego. Nasze techniki nauczania zapewniają komfortowe i satysfakcjonujące podejście do opanowania języka w każdej jego części. Dzięki temu zagwarantowane jest nie tylko zdanie egzaminu, ale również pogłębienie Twoich umiejętności rozumienia i wykorzystania języka niemieckiego w przyszłości. Dzięki naszemu systemowi edukacyjnemu wiedza pozostaje w głowie na lata, przy jednoczesnym gruntownym doskonaleniu biegłości językowej.

Egzaminy z niemieckiego

Jeżeli chcesz uzyskać certyfikat z języka niemieckiego, masz kilka możliwości. Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH) jest uznawany przede wszystkim przez uniwersytety w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, natomiast Deutsches Sprachdiplom (DSD) jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich. Zertifikat Deutsch (ZD) i WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft) to dwie bardzo popularne opcje akceptowane na całym świecie, co czyni je idealnymi dla osób szukających uznania u wielu pracodawców. Inwestując w któryś z tych egzaminów, możesz wykazać się solidną znajomością języka niemieckiego i łatwo udowodnić swoje zaangażowanie w rozwój płynności językowej.

Do czego przydadzą się certyfikaty z egzaminów z niemieckiego?

Ze świadectwem egzaminacyjnym potwierdzającym znajomość języka niemieckiego możesz znaleźć więcej możliwości pracy i kształcenia. Posiadanie certyfikatu biegłości w języku niemieckim może otworzyć drzwi do uniwersytetów i przedsiębiorstw w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii, które są wysoko rozwinięte gospodarczo, z najlepszymi uniwersytetami technologicznymi. 

Sprawdzone kursy do testów z niemieckiego

Uważamy, że najskuteczniejszym sposobem przygotowania się do testów z języka niemieckiego jest udział w sprawdzonych kursach opartych na metodzie komunikacyjnej. To podejście, które kładzie nacisk na umiejętność mówienia i rozumienia języka, można osiągnąć poprzez zajęcia w naszej szkole językowej, między innymi regularne zajęcia z native speakerami. Takie zajęcia zapewniają studentom symulowane doświadczenie społeczne, które pozwala im na prowadzenie sensownych rozmów, ćwiczenie wymowy i nabieranie pewności siebie w zakresie umiejętności językowych. Ponadto informacje zwrotne od doświadczonych lektorów dają pewność, że uczysz się odpowiednich technik, co pozwala na pomyślne zdanie testów.